Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.

Friso® Gold 2

Pirmie soļi

Friso® Gold 2

  • Mākslīgais papildu ēdināšanas piena maisījums bērniem no 6 mēnešu vecuma
    Šim svarīgajam posmam paredzētais Friso® Gold 2 satur visas svarīgākās uzturvielas, kas nepieciešamas jūsu bērna attīstības atbalstam. Tas satur sabalansētu uzturvielu kombināciju, kura ietver arī dokozaheksaēnskābi (DHS), arahidonskābi (ARS), dzelzi, selēnu, nukleotīdus un taurīnu.

Uzturs

A vitamīns: nepieciešams normālai redzes attīstībai.
C vitamīns: uzlabo dzelzs uzsūkšanos un atbalsta normālu imūnsistēmas darbību.
Selēns: atbalsta normālu imūnsistēmas darbību.
Kalcijs un D vitamīns: vajadzīgs bērna normālai augšanai un kaulu attīstībai.

  • Manam bērnam ir aizcietējums. Vai es varu atšķaidīt pienu?

    Nē, pienu nedrīkst atšķaidīt, lai nodrošinātu, ka Jūsu bērns saņem nepieciešamās uzturvielas. Drīzāk ieteicams dot bērnam papildus ūdeni ēdienreižu starplaikos.

Ko saka citas māmiņas