Pārlekt uz galveno saturu
banner

Daba Zinātnei

Dabas radīts

nature

Mūsu saimniecības

Augstas kvalitātes piens ir svarīgs priekšnosacījums, lai radītu ar uzturvielām bagātu piena pulveri. Friso izejvielas nāk no Nīderlandes. Friso piens tiek iegūts uzņēmuma saimniecībās. Vairāk nekā 14000 mūsu uzņēmuma saimniecību un vairāk nekā 140 gadu pieredze piena lopkopībā tiek izmantota, lai radītu ideālus vides apstākļus augstas kvalitātes piena ražošanai. Mēs pievēršam uzmanību ikvienam sīkumam saimniecībā, tai skaitā arī augsnes kvalitātei. Mēs apzināmies, ka labas barības ražošanai svarīgs priekšnoteikums ir augsnes kvalitāte. Un tieši tas ir sākums uzturvielām bagāta, augstas kvalitātes piena ražošanai.

Tīršķirnes govis kā ģimenes locekļi

Daba govīm ir devusi lielisku dāvanu. Viņas var pārvērst augstākā labuma barību par uzturvielām bagātu kvalitatīvu pienu. Jo veselīgākas ir govis, jo labāku pienu viņas dod. Mūsu saimniecībās ir tikai tīršķirnes govis, kuras pastāvīgi dod tikai augstākā labuma pienu. Ganības nodrošina, ka govis elpo svaigu gaisu un ir fiziski aktīvas. Mūsu piensaimnieki katrai govij dod vārdu, gluži kā daļai no savas ģimenes. Un katra gotiņa saņem individuālu aprūpi, gluži kā ģimenes locekļi. Katras govs veselības stāvokļa uzraudzīšanai tiek izmantota elektroniskā kaklasiksna. Individuāla pieeja apvienojumā ar augstākajām tehnoloģijām ļauj sekot katras govs dotā piena kvalitātei, un, izmantojot šo informāciju, pielāgot barošanu un kopšanu.

nature

nature

Pieredze piena ražošanā, kas tiek nodota no paaudzes paaudzē

Piens ir dabisks produkts, un dabu nedrīkst steidzināt. Lai saražotu uzturvielām bagātu pienu, vajadzīga aizrautība un patiesas rūpes. Visu gadu, katru dienu šādi strādājot, tas nav tikai darbs, tas ir patiess aicinājums. Mūsu lopkopjiem lauksaimniecība ir ģimenes tradīcija, viņi lepojas ar iespēju nodot tikai labāko Holandes piensaimniecības pieredzi nākamajām paaudzēm. Mūsu piensaimnieki apvieno šo pieredzi ar jaunākajām tehnoloģijām slaukšanā un uzraudzībā, lai uzturētu govju veselību un nodrošinātu augstu piena kvalitāti. Lauksaimniecība ir daļa no dabas. Mūsu piensaimniekiem ir augsta atbildības sajūta un viņi apzinās, ka tikai vidi saudzējoša saimniekošana var nodrošināt arī nākamās paaudzes ar iespēju ražot augstas kvalitātes pienu.

Zinātnes pilnveidots

Saglabājot dabas labumus

Saglabājot dabas labumus

Ražojot augstas kvalitātes pienu, kurš ir dabīgi bagāts ar uzturvielām, mūsu pašu saimniecībās Nīderlandē, mēs rūpējamies, lai tāds tas nonāk arī pie jums. Mūsu uzņēmums ir pazīstams ar savu pieredzi un zināšanām piensaimniecībā, kas ļauj piegādāt piena produktus miljoniem cilvēku vairāk nekā 100 pasaules valstīs ikdienas. Vairāk nekā 500 mūsu zinātniekus fascinē dabiskās uzturvielas un piena milzīgais potenciāls. Vairāku gadu gaitā mūsu zinātnieki ir izstrādājuši īpašu procesu, kura laikā uzturvielām bagātais piens tiek maigi pārstrādāts, lai saglabātu tā labās īpašības arī piena pulverī. Tas ir iespējams, jo mēs kontrolējam ikvienu soli - no saimniecībām līdz rūpnīcai. Augstas kvalitātes piens, kas ir dabiski bagāts ar uzturvielām, no saimniecībām nokļūst uzreiz rūpnīcā, kur tas tiek pārstrādāts.

Kvalitāte ir 1.vietā

Piena dabīgās uzturvērtības saglabāšanai, nepieciešama moderna kvalitātes kontroles sistēma. Friso ražošanas un pakošanas rūpnīcas atbilst visiem Eiropas kvalitātes standartiem, tomēr mēs ejam vienu soli uz priekšu. Tāpēc mēs sākam no paša sākuma. Mēs ražojam paši savu pienu Nīderlandē. Mūsu uzņēmuma saimniecībās, kuru ir vairāk kā 14 000, fermeri aizrautīgi uzrauga govju individuālo veselības stāvokli un pievērš uzmanību labturībai. Mūsu govis ēd augstas kvalitātes zāli, bet mūsu fermeri apvieno Nīderlandes piensaimniecības pieredzi, kas gūta no vairākām paaudzēm, ar modernajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu augstas kvalitātes piena ražošanu. Viss process tiek pabeigts Nīderlandē. Līdz ar to ikviena Friso bundža ir 100% ražota un iepakota Nīderlandē. Pateicoties visa procesa uzraudzībai, mēs varam izsekot katra iepakojuma ražošanai.

quality

Jūs un jūsu bērns

youandchild

Jūs un jūsu bērns

Friso uzskata, ka bērna labākā skolotāja ir paša pieredze. Jo vairāk viņi piedzīvo, jo plašāka viņu attīstība. Tieši tādēļ Friso vēlas, lai bērni būtu stipri un veseli. Mums pieder savas saimniecības Nīderlandē, mēs uzturam un rūpējamies par tīršķirnes govīm kā par savu ģimeni, apvienojam aizrautīgu lopkopju paaudžu pieredzi piena lopkopībā ar jaunākajām tehnoloģijām slaukšanas un govju veselības stāvokļa uzraudzībai, ievērojam mūsu īpašo saudzīgo piena pārstrādes tehnoloģiju, kontrolējam kvalitāti no sākuma līdz pat beigām, un tā vēlamies nodot jūsu bērnam piena uzturvielas ikvienā Friso kārbiņā. Tādējādi veseli un stipri bērni vieglāk kopā ar jums apgūs jaunu pieredzi. Friso. Stipri un veseli. Izmantojot dabu un zinātni.

No zāles līdz glāzei

No zāles līdz glāzei

No zāles līdz glāzei

From Grass to Glass.  Friso

Friso Kvalitāte

FrieslandCampina ir viens no pasaulē lielākajiem piena kooperatīviem, kura gada ienākumi sasniedz 10,3 miljardus eiro. Mēs apvienojam 14 132 piena saimniecības (kopā 19 487 individuālie piensaimnieki, situācija 2012.gada beigās) Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā, kā arī mums ir vairāk nekā 140 gadu pieredze kooperatīvajā uzņēmējdarbībā.

FrieslandCampina ir nozīmīga loma, nodrošinot ar pārtiku simtiem miljonu cilvēku visā pasaulē. FrieslandCampina produktu klāstā ir piena dzērieni, bērnu pārtika, siers, sviests, saldais krējums, deserti un funkcionālās izejvielas, kas sagatavotas no piena. Papildus plaša patēriņa produktiem FrieslandCampina apgādā arī profesionālos klientus, pārtikas ražošanas sektoru un farmācijas nozari.

Kopā ar mūsu biedriem piensaimniekiem, mēs esam piena eksperti, kas pastāvīgi pilnveido savas zināšanas par piena pielietojumu. Šīs zināšanas sākas no govju ganību zālāja kvalitātes un turpinās ar dažādu produktu tirdzniecību, kā piemēram, gardu sieru, veselīgu piena dzērienu un iespējami labāko izejvielu nodrošināšanu farmācijai un pārtikas ražošanas nozarei. Uzņēmums FrieslandCampina nodrošina patērētājus visā pasaulē ar pienu un citiem vērtīgiem piena produktiem.

FrieslandCampina

Royal FrieslandCampina N.V. ir daudznacionāla kompānija, kas ražo un pārdod dabīgus, barojošus un augstas kvalitātes piena produktus un to sastāvdaļas. Kompānija pieder kooperatīvam, kurā ir apvienojušies 15 000 piena lopkopju (Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā), kas piegādā organizācijai pienu. Garša, veselība, ērtības un drošība ir svarīgākie raksturlielumi. Kompānija, kuras ienākumi ir 9,6 miljardi eiro (2011.gadā), nodarbina 19000 cilvēku 100 ražošanas un tirdzniecības uzņēmumos 25 dažādās valstīs.

FrieslandCampina organizē savu darbību četros virzienos: plaša patēriņa preces Eiropai, plaša patēriņa preces starptautiskajam tirgum, siers un sviests, produktu sastāvdaļas. Produkcijas klāstā ir piens, kondensētais piens un piena pulveris, piena dzērieni, jogurti, deserti, saldais krējums, kafijas krējums, zīdaiņu un bērnu pārtika, siers, sviests un produktu sastāvdaļas.

Svarīgākie zīmoli ir Campina, Chocomel, Completa, Dutch Lady, Frisian Flag, Foremost, Betagen, Friesche Vlag, Fristi, Vifit, Landliebe, Milli, Mona, Optimel, Optiwell, Puddis, Pöttyös, Fruttis, NoyNoy, Peak, Rainbow, Yazoo, Appelsientje, DubbelFrisss, CoolBest, Debic, Frico, Milner, Buttergold, Valess, DMV, Kievit, Domo, Creamy Creation un Nutrifeed.