Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
1 trimester

1 trimestris - Bērna attīstība

Bērna attīstība

Trīs mēnešu vecumā jūsu bērniņš jau ir apmēram astoņus centimetrus garš un sver apmēram 20 gramus.

Jūs varat skaidri atšķirt galvu un ķermenīti, tikmēr viņa acis, ausis, deguns un ekstremitātes vēl veidojas. Šajā posmā viņš sāk kustināt muskuļus, kāju pirkstus, savelk dūrītes un ar muti mēģina zīšanas kustības.

Viņa nervu sistēma pilnībā funkcionē. Tātad, kad jūs pieskaraties vēderam, jūsu bērns patiešām sajūt jūsu maigos pieskārienus, pat tad, ja jūs vēl nespējat sajust viņu.