Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
mom

3 trimestris - Bērna attīstība

BĒRNA ATTĪSTĪBA

Deviņu mēnešu vecumā jūsu bērniņam ir jābūt apmēram 45 cm garam un jāsver apmēram 2,5 kilogramus.
Jūsu bērns šobrīd kontrolē daudzas ķermeņa kustības, un jūs jutīsiet neskaitāmas viņa kustības un pat vibrāciju, kuru izraisa žagas. Viņa orgānu sistēmas ir pilnībā izveidojušās.
Tagad viņš spēj mirkšķināt, ir izaugušas skropstas, un galva var būt stipri mataina. Uz roku un kāju pirkstiem ir izauguši nagi.