Pārlekt uz galveno saturu
Should pregnant mothers watch TV

3 trimestris - Padomi

Padomi

Uzmanieties no varikozajām vēnām
Nestāviet pārāk ilgi kājās, īpaši tad, ja jums kājas rauj krampji vai jums ir varikozas vēnas (palielinātas un piepampušas vēnas). Ja šāda vēna plīst,tas izraisa spēcīgu asiņošanu. Jūs varat nēsāt ciešu apģērbu un īpašas zeķes, lai pasargātu skartās vietas, kā arī, gulēšanas laikā palikt zem kājām spilvenu, lai nedaudz paceltu kājas

Veidojiet saikni ar savu mazuli
Tā kā jūsu bērniņam dzirde jau ir attīstīta, jūs varat ar viņu sarunāties vai dziedāt viņam. Skaitiet sava bērna kustības, guļot gultā, centieties vienkārši glāstīt savu vēderu, lai sajustu viņa kustības. Tas var būt sākums burvīgām attiecībām starp jums abiem.

Noslauciet jaunpienu (pirmo pienu)
Sākot ar grūtniecības 33.nedēļu, jūs varat noslaukt jaunpienu, lai novērstu tā sastrēgumus, piena kanālu aizsprostojumu, nepietiekamu piena sekrēciju un krūšgalu plaisas. Tomēr, ja jūs sajūtat dzemdes kontrakcijas, pārtauciet vai atliciet atslaukšanu. Ja jums parādās šaubas, nekavējoties sazinieties ar ārstu.

Padariet ādu elastīgu
Palielinoties vēderam, uz krūtīm, gurniem un augšstilbiem var parādīties strijas. Ja jūsu svars strauji nepieaug, striju veidošanās iespējamība ir mazāka. Pēc mazgāšanās ar vieglām, masējošām kustībām uzklājiet mitrinošu krēmu vai losjonu, lai mitrinātu ādu.