Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
Should pregnant mothers watch TV

3 trimestris - Padomi

Padomi

Uzmanieties no varikozajām vēnām
Nestāviet pārāk ilgi kājās, īpaši tad, ja jums kājas rauj krampji vai jums ir varikozas vēnas (palielinātas un piepampušas vēnas). Ja šāda vēna plīst,tas izraisa spēcīgu asiņošanu. Jūs varat nēsāt ciešu apģērbu un īpašas zeķes, lai pasargātu skartās vietas, kā arī, gulēšanas laikā palikt zem kājām spilvenu, lai nedaudz paceltu kājas

Veidojiet saikni ar savu mazuli
Tā kā jūsu bērniņam dzirde jau ir attīstīta, jūs varat ar viņu sarunāties vai dziedāt viņam. Skaitiet sava bērna kustības, guļot gultā, centieties vienkārši glāstīt savu vēderu, lai sajustu viņa kustības. Tas var būt sākums burvīgām attiecībām starp jums abiem.

Noslauciet jaunpienu (pirmo pienu)
Sākot ar grūtniecības 33.nedēļu, jūs varat noslaukt jaunpienu, lai novērstu tā sastrēgumus, piena kanālu aizsprostojumu, nepietiekamu piena sekrēciju un krūšgalu plaisas. Tomēr, ja jūs sajūtat dzemdes kontrakcijas, pārtauciet vai atliciet atslaukšanu. Ja jums parādās šaubas, nekavējoties sazinieties ar ārstu.

Padariet ādu elastīgu
Palielinoties vēderam, uz krūtīm, gurniem un augšstilbiem var parādīties strijas. Ja jūsu svars strauji nepieaug, striju veidošanās iespējamība ir mazāka. Pēc mazgāšanās ar vieglām, masējošām kustībām uzklājiet mitrinošu krēmu vai losjonu, lai mitrinātu ādu.