Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
ezgif.com-gif-maker

Divi gadi - Bērna attīstība

Bērna attīstība

Kognitīvā attīstība

Jūsu bērns jau saprot aprakstus un atbilstoši uz tiem reaģē, piemēram, „Paņem lielo bumbu.” Viņš spēj atpazīt burtus.

Runas attīstība

Viņš prot skaidri runāt un sāk izmantot vietniekvārdus „es”, “mans” un „tu”. Viņš, iespējams, prot skaitīt no viens līdz pieci, vai varbūt līdz desmit.

Motorikas attīstība

Viņš spēj lekt uz abām kājām vienlaicīgi, noturēt līdzsvaru uz vienas kājas, kā arī uzkāpt uz nelieliem šķēršļiem un spert.

Sociālā un emocionālā attīstība

Viņš ir pārliecinātāks par sevi, spēj izveidot attiecības ar sava vecuma un vecākiem bērniem, kā arī mēģina paveikt kaut ko patstāvīgi.