Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
Ieteikumi, kā izvēlēties bērnam piemērotu piena maisījumu

Ieteikumi, kā izvēlēties bērnam piemērotu piena maisījumu

Kam būtu jāpievērš uzmanība un ar ko vajadzētu sākt? Jūsu un jūsu bērna labad to izskaidrosim maziem solīšiem.
articles_guidetoformulamilk_checkwithpediatrician

1. Sazinieties ar pediatru

Mātes piens ir vislabākais jūsu bērnam, bet, ja meklējat papildus barošanas veidus, konsultējieties ar pediatru un ļaujiet viņam sniegt ieteikumus, balstoties uz jūsu bērna uztura vajadzībām, īpatnībām un visaptverošu izpratni par to, kas šobrīd ir pieejams tirgū. Arī tad, ja vēlaties pāriet no viena piena maisījuma uz citu, ir vērts pakonsultēties arī ar savu pediatru. 

articles_guidetoformulamilk_goodstuff

2. Labās lietas

Neļaujiet tādiem vārdiem kā prebiotikas, probiotikas, DHA (dekosaheksaēnskābe) un ARA (arahidonskābe) jūs samulsināt – tās visas ir labās lietas, kas nepieciešamas mazuļu veselībai. Probiotikas cīnās ar kaitīgajām baktērijām gremošanas sistēmā, savukārt prebiotikas veicina labo baktēriju rašanos. Dekosaheksaēnskābe un arahidonskābe ir svarīgi pamatelementi bērna smadzeņu un acu attīstībai (līdz 3 gadu vecumam).