Pārlekt uz galveno saturu
Your child and natural body resistance

Jūsu bērns un organisma dabiskā aizsardzība

Jūsu bērns un organisma dabiskā aizsardzība

Jūsu mazuļa pirmie dzīves gadi ir aizraujošs ceļojums. Sākot ar pirmo papildēdienu ēdienkartē, zobiņu šķilšanos un mēģinājumiem rāpot līdz pat pirmajiem vārdiņiem – jūsu bērna ikdiena ir piepildīta ar jaunu prasmju apgūšanu. Lai veiksmīgi augtu un mācītos, Jūsu mazajam ir vajadzīga laba veselība. Un laba veselība sākas ar labu gremošanas sistēmas darbību.

Vesela gremošanas sistēma pasargā jūsu mazuli no dažādām slimībām un kaitēm, tostarp tādām, kas ir tipiskas šī vecuma bērniem: caurejas un aizcietējuma. Ja imūnsistēma ir spēcīga un darbojas pareizi, tā izstrādā antivielas, kuras nodrošina dabisku aizsardzību pret kaitīgajiem mikroorganismiem. Friso® Gold palīdz palielināt labo baktēriju skaitu, lai jūsu bērna imunitāte varētu saņemt tai nepieciešamo.

Rūpējieties par labas higiēnas ievērošanu, tomēr neuztraucaties, ja jūsu bērns saskarās ar kādiem mikroorganismiem. Tie palīdz veidot imunitāti, kura ir nepieciešama, lai jūsu bērns varētu apkārtējo pasauli pētīt droši, esot vesels un laimīgs.