Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
2.jpg

Seši gadi - Padomi māmiņām

Padomi māmiņām

Sekojiet līdzi bērna psiholoģiskajām izmaiņām

Mācības sākumskolā ir milzīgas pārmaiņas bērnam, tāpēc atcerieties par savstarpējo komunikāciju, lai labāk izprastu izaicinājumus, ar kuriem bērns saskaras. Atgādiniet savam bērnam, ka jūs vienmēr būsiet atbalsts, ja viņam būs nepieciešama palīdzība.

Māciet labas manieres

Iemāciet bērnam pieklājības normas un uzvedības etiķeti, lai palīdzētu viņam uzturēt labākas attiecības ar draugiem.

Pievērsiet uzmanību bērna uzturam

Neveselīgs ēdiens patīk ļoti daudziem bērniem, tomēr neļaujiet bērnam ēst pārāk daudz produktus ar augstu cukura saturu.