Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
DESKTOP_BG

Mazi spērieni, liela mīlestība.

Vai esat gatavi lielajam brīdim, kad mazais nāks pasaulē?

Friso® Gold 2

Sveiki, mani sauc Jānis. Es esmu 4 bērnu tēvs (1 dēls un 3 meitas) un esmu pircis visiem saviem bērniem Friso produktus. Šo zīmolu ieteica mūsu pediatrs, un tas sniedzis atbalstu visai mūsu ģimenei....

Jānis Ozoliņš

Pirmie soļi

Friso® Gold 2

  • Mākslīgais papildu ēdināšanas piena maisījums bērniem no 6 mēnešu vecuma
    Šim svarīgajam posmam paredzētais Friso® Gold 2 satur visas svarīgākās uzturvielas, kas nepieciešamas jūsu bērna attīstības atbalstam. Tas satur sabalansētu uzturvielu kombināciju, kura ietver arī dokozaheksaēnskābi (DHS), arahidonskābi (ARS), dzelzi, selēnu, nukleotīdus un taurīnu.