Pārlekt uz galveno saturu

Kā tiek izgatavots NOVAS Signature piens?

Friso® Gold, izgatavots no NOVAS™ Signature Milk.

Dabiski mazas molekulas ar gludu struktūru.

Friso® Gold tagad ar augstas kvalitātes NOVAS Signature Milk, kas ražots™ un izstrādāts Holandē. Ar dabiski mazām molekulām un mīkstu struktūru, kā arī bez pievienotas saharozes, to ir viegli sagremot, lai padarītu jūsu bērnu stiprāku no iekšpuses.

NOVAS™ - Nīderlandes pieredzes paraksts piena zinātnē

Augstas kvalitātes piens no mūsu pašu saimniecībām Holandē. Vairāk nekā 150 gadu pieredze piena nozarē tiek izmantota, lai radītu ideālu uztura vidi augstas kvalitātes piena ražošanai.

Īpaši atlasītas augstākās kvalitātes govis

Mūsu augstākās kvalitātes govis rūpīgi un īpaši izvēlas mūsu lauksaimnieki, pamatojoties uz to veselību, piena kvalitāti un piena sastāvu. Izmantojot sensorus kaklā, mūsu lauksaimnieki uzrauga katras govs veselību, veicot ikdienas aktivitātes: cik soļus viņi ir veikuši, cik ilgi viņi ir gulējuši un cik daudz pārtikas viņi ir patērējuši. Tādā veidā mūsu lauksaimnieki iegūst augstas kvalitātes NOVAS™ Signature pienu.

Premium govis, personalizēta barošana

Mūsu lauksaimnieki baro katru govi, pamatojoties uz tās fizioloģisko stāvokli, analizējot piena makroelementu sastāvu, kas atbilst govs uztura vajadzībām. Tas ir sabalansēts un personalizēts uzturs katrai govij (kas ietver rudzu zāli un mūsu saimniecībās audzēto kukurūzu), ko detalizēti sagatavojuši mūsu lauksaimnieki. Visa šī sagatavošana, lai mēs varētu ražot augstas kvalitātes NOVAS™ Signature Milk.

Augstas kvalitātes NOVAS™ paraksta piens

NOVAS™ Signature Milk īpašības dabiski mazas molekulas un gluda struktūra veicina labu gremošanu. Laba gremošana veicina galveno uzturvielu uzsūkšanos un visas priekšrocības, ko tās sniedz izaugsmei un attīstībai.