Pārlekt uz galveno saturu

Kāpēc Friso

Friso® NOVAS™ Signature Milk - augstākās kvalitātes piena maisījums

Holandes piena produkti: Mūsu piena maisījumu zelta standarts

Holandes piena produkti jau izsenis ir pazīstams ar savu izcilo kvalitāti. Holandes saimniecību sulīgās ganības un klimats ir ideāli piemēroti piena lopkopībai. Šīm saimniecībām ir būtiska nozīme Eiropas piena tirgū, un tās ir ļoti novērtētas visā pasaulē. NOVAS™ piena maisījums, kas ražots Nīderlandē, izmantojot augstas kvalitātes pienu no mūsu pašu saimniecībām, satur svarīgākās uzturvielas un svaigumu, saglabājot augstos kvalitātes standartus, kas ir Holandes piena produktu kvalitātes zīme.

Friso® Gold, ražots no NOVAS™ Signature piena

Dabiski mazas molekulas ar mīkstu struktūru

Mūsu jaunais un uzlabotais Friso® Goldpiena maisījums ir izgatavots no NOVAS™ Signature piena, kas audzēts un ražots Holandē. Tas nesatur pievienoto saharozi vai aromatizētājus. Turklāt tā dabiski mazās molekulas un mīkstā struktūra ir viegli sagremojama, ļaujot uzsūkties galvenajām uzturvielām, lai jūsu bērns augtu spēcīgs un vesels.

Holandes piena rūpniecība: Vairāk nekā 150 gadu gara piena nozares pieredze

Pielietojot plašās zināšanas , kā arī vairāk nekā 150 gadu ilgo pieredzi piena nozarē, nodrošinam augstākiem piena ražošanas standartiem atbilstošu produktu ražošanu.

Īpaši atlasītas augstākās klases šķirņu govis

Katrs piliens mūsu augstākās kvalitātes piena maisījuma sākas ar mūsu govīm, kuras rūpīgi atlasa un kopj mūsu lopkopji, rūpējoties par to veselību, piena kvalitāti un piena sastāvu. Izmantojot digitālos sensorus, mūsu lopkopji rūpīgi uzrauga katras govs veselību, sekojot līdzi tās ikdienas aktivitātēm, piemēram, veiktajiem soļiem, atpūtas periodiem un uzņemtajai barībai. Šis visaptverošais process ļauj mūsu lopkopjiem optimizēt katras govs labsajūtu, kas ir galvenais faktors, lai nodrošinātu augstas kvalitātes NOVAS™ Signature Milk ražošanu.

Individuāli sastādīta ēdienkarte, kas individuāli pielāgota katras govs uztura vajadzībām

Mūsu lopkopji rūpīgi sagatavo barību katrai govij, lai apmierinātu tās uztura vajadzības, pamatojoties uz tās fizioloģisko stāvokli un analizējot izslauktā piena makroelementu sastāvu. Katra govs saņem sabalansētu un pielāgotu uzturu, kas tai skaitā ietver mūsu saimniecībās audzētus rudzus un kukurūzu. Visi šie rūpīgie sagatavošanas darbi tiek veikti, lai mēs varētu nepārtraukti ražot augstākās kvalitātes NOVAS™ Signature Milk. Tā ir viena no daudzajām īpašībām, kas izceļ NOVAS™ Signature Milk Eiropas piena maisījumu segmentā.

Izpētiet papildu priekšrocības, izvēloties Friso

Bez pievienotās saharozes
Dabisko uzturvielu labums, kas ir labvēlīgs jūsu bērnam bez pievienotās saharozes.

Bez pievienotām smaržvielām
Barojošs un viegls pēc garšas. Īpaši izstrādāts, lai izceltu dabisko piena garšu bez pievienotām smaržvielām.

Hermētisks
Gaisa necaurlaidīgs aizsargvāciņš. Vieglāk un tīrāk. Svaiga un precīza servēšana katru reizi.