Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
hero2

Get in touch with us

Thank you for your interest in Friso. If you have any questions, concerns or feedback about our products or service, get in touch with us any time and we’ll do our best to help.

FRISO GOLD CARELINE

Phone Number: 1800-88-1647

Monday to Friday, 8.30am - 4.30pm

EMAIL

[email protected]

SOCIAL

www.facebook.com/FrisoGoldMY

POST

Dutch Lady Milk Industries Berhad (5063-V) Level 5, Quill 9, 112 Jalan Semangat, 46300, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia