Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
ezgif.com-gif-maker

Četri gadi - Bērna attīstība

Bērna attīstība

Kognitīvā attīstība

Pamazām attīstās loģiskās domāšanas prasmes, un jūsu bērns jau spēj izprast saistību starp cēloni un sekām. Viņš pats spēj risināt problēmas un ņemt vērā citu cilvēku izjūtas.

Motorikas attīstība

Bērns prot atšķirt līdzīgus norādījumus un formas. Mazajam parādās humora izjūta, un viņš mēģina izklaidēt cilvēkus ar savām grimasēm.

Patstāvīgas higiēnas iemaņu attīstība

Jūsu bērns kļūst arvien neatkarīgāks, no rītiem patstāvīgi pārģērbjas un vakaros pirms gulētiešanas iztīra zobus.