Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
promotions

Promotions

b

Get a Travel Buddy for FREE

(Available on pack) when you buy 2 units of Friso Gold Step 3 or Step 4 1.2kg!

Promopage Thumbnail triple pack

NOW Available in TRIPLE PACK

Enjoy great deals with any purchase of Friso Gold Step 3 & Step 4 Triple Pack (900g or 1.2kg)! Available at selected stores near you! Grab yours today!

vf

Friso Gold Way Program

Get exclusive deals, promotions & lucky draw for your Mum-ventures, from pregnancy through motherhood!

 

buy-now

Our Online Store

Shop for Friso Gold at your convenience via our online store. All it takes is a few clicks to make your purchase and have them delivered to your doorstep.

visual_witoutStep

Friso Gold Privileges!

Turn your points into savings! Accumulate a minimum of 35 points* to redeem price discounts on your purchase of Friso Gold 3 or Friso Gold 4