Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
2.jpg

Divi gadi - Padomi māmiņām

Padomi māmiņām

Dāvājiet savam bērnam uzmanību un pārliecību

Ir svarīgi sniegt savam mazajam vajadzīgo uzmanību un drošības sajūtu, lai viņš zinātu, ka jūs vienmēr būsiet blakus, kad tas būs vajadzīgs.

Palīdziet bērnam tikt galā ar trauksmi pēc šķiršanās no mammas

Drīz jūsu bērnam būs jādodas uz bērnu dārzu, kur viņš būs atšķirts no jums ilgāku laiciņu. Vienmēr pārlieciniet viņu, ka jūs būsiet viņam pakaļ. Un pat, ja iesākumā viņš reaģēs negatīvi par jūsu prombūtni, tomēr bērns apgūs svarīgu lietu – jūs vienmēr atgriezīsieties.