Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
ezgif.com-gif-maker

Trīs gadi - Bērna attīstība

Emocionālā attīstība
Jūsu mazulis kļūst ļoti jūtīgs pret svešām emocijām un uzvedību

Runas attīstība

Uzlabojas gan bērna dzirde, gan runas prasmes, tagad jūsu mazais var atbildēt uz jautājumiem, kas, ko, kur, kad un kāpēc.

Motorikas attīstība

Bērna roku kustības kļūst aizvien veiklākas, tādēļ viņš izmēģina darināt lietas, kā arī būs sajūsmā par vingrojumiem visam ķermenim, piemēram, trīsriteni, šūpolēm, utt. Turklāt jūsu mazulis priecāsies, ja varēs palīdzēt padarīt vienkāršus darbiņus, piemēram, atnest mobilo telefonu no kafijas galdiņa.

Sociālā attīstība

Ļoti patīk spēlēties ar citiem bērniem.