Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
2.jpg

Viens gads - Padomi māmiņām

Padomi māmiņām

Saglabājiet mieru

Sasniedzot gada vecumu, jūsu bērns sāk veidot savu izpratni par neatkarību un var pārbaudīt jūsu reakciju uz dažādām viņa darbībām. Viņš var apņēmīgi darīt kaut ko pretrunā jūsu vēlmēm, kā piemēram, izmētāt vai mest savas mantas, vai darīt nedrošas lietas, piemēram, censties uzmest sev virsū priekšmetus. Mierīgi sakiet “nē” un paskaidrojiet, kāpēc tā darīt nevajadzētu.

Mudiniet savu bērnu pētīt un būt zinātkāram

Kad jūsu bērns uzdod jautājumus, centieties atbildēt un iespējami vienkārši paskaidrot. Atskaņojiet dziesmas, dziediet un dejojiet kopā, tas uzlabos viņa runātprasmi. Iemāciet mazajam sadarboties ar viņa vecuma bērniem, lai viņš varētu kontaktēties arī ar citiem cilvēkiem, ne tikai savu ģimeni.