Pārlekt uz galveno saturu
Svarīgs ziņojums!
Mātes piens ir labākais uzturs zīdaiņiem veselīgai augšanai un attīstībai. Labs uzturs mātei palīdz uzturēt piemērotu krūts piena kvalitāti un daudzumu. Negatīvu un iespējami neatgriezenisku iespaidu uz zīdīšanu var atstāt nevajadzīga jaukta vai pilnīga ēdināšana no pudelītes, kā arī citi nevajadzīgi papildēdieni un dzērieni. Ja jums ir problēmas ar zīdīšanu, kā arī pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgo maisījumu izmantošanu, konsultējieties ar ārstu, turklāt apsveriet sociālos un finansiālos aspektus. Vienmēr rūpīgi sekojiet lietošanas, pagatavošanas un uzglabāšanas pamācībām, kas atrodamas uz mākslīgo maisījumu vai papildēdienu iepakojuma, jo nepareiza vai nevajadzīga to lietošana var apdraudēt veselību.
green mom

2 trimestris - Bērna attīstība

BĒRNA ATTĪSTĪBA

Sešu mēnešu vecumā jūsu bērniņš ir aptuveni 28 centimetrus garš un sver apmēram 660 gramus. Ja kāds pieliek ausi jūsu vēderam, viņi var sadzirdēt jūsu mazuļa sirdspukstus!
Jūsu bērna mugurkauls pakāpeniski attīstās, viņa ķermenītis kļūst arvien proporcionālāks.
Bērniņa maņas – dzirde, garša un tauste – jau ir attīstījušās. Viņš dzird jūsu sirdspukstus, kā arī reaģē uz skaņām ārpusē. Mazulis atšķir saldu no rūgta, kā arī atbild uz jūsu pieskārieniem ar muskuļu savilkšanu, galvas pagriešanu un roku savilkšanu dūrītēs.